موفقیت یک بازی فکری است

You are here:خانه»گروه مدیران رستوران

-> برترین فست فودهای جهان

برتــــــرین فست فــــــود­های جهــــــــان:

 

Chipotle Mexican Grill

این فست فـــود از کمترین مــــواد ناخالص در غـــــذاهای خود استفـــاده می­‌کنـــد و سطح خوراکی خود را به طور کلــــی از قالب فست فودی خارج کـــــرده واز کمترین مواد زیان‌رســــان

به بدن استفاده می­‌کند که البته قیمت منـــوهای آن نیز به همین میزان نســـبت به بیشتر فســت فودهای موجود بالاتر می­‌باشد ومشتریـــان خاص را  داراســـت.

   

https://www.chipotle.com/en-US/default.aspx?type=default

 


 

Five Guys

تنها بدی این فســـت فود، قیمت‌های نسبتـــا بالای آن است و اگر شما حساسیت به بادام زمینی دارید توصیــــه ما این است که جدا به فایــــو گایـــــز نروید!

اما از محاسن آن ایــــــن است که به شما اجـــازه می­‌دهند برگــــر خودتان را بسازید.از انتخاب پیــــاز ، نوع پنیـــر وگوجــــه گرفته تا ســـــس­‌های دلخواه شما و هرگز شما را متوقف نمــــی­‌کنند.

     

http://www.fiveguys.com/

 


 

Starbucks

اینجا استـــار باکس است !

هرچند استـــار باکس فست فود نیست ولی در قالب یک کافــــه  خدمات ارائه می‌­دهد، اما به دلیل فروش بالا و سطح رقابتی که از زمان تأسیس خود داشته، خود را در لیست 

برتــــرین فســـت فود قـــرار داده است.بعضی وقت­ها شما نیـــــاز به یک مبل بزرگ، نوشیدن فنجــــانی قهوه بیش از ارزشش و گوش دادن به نـــــورا جــــانز وکمی صلح طلبی دارید.

     

http://www.starbucks.com/

 


 

McDonald,s

در دنیا افراد دو دستــــه اند : کسانی که متوجـــه این شده­‌اند که بهترین فست فــــودها و سیب زمینی‌­های سرخ شده برای مـــــک دونالــــد است و افرادی که به دروغ ادعــا می­‌کنند که بهترین  فست فودها و سیب زمینی­‌های سرخ شده برای مـــک دونالــــد نیست.مک دونالد از 1948 تاکنون خود را در بالاتریـــن مقـام لیست رضایــــت مشتریان فست فــــودی نگه داشته است.

     

http://www.mcdonalds.com/us/en/home.html

 


 

Burger King

کینگ برگــــر به مکانــــی غالبا سرسبـــز با ســـس­ های عجــیب خاص خود و مکانــــی زیبا، گفته می­‌شود که پنیر موتزارلای آن طوری است که گاهــــی اوقات می­‌خواهید در زیر ســـــایه­‌بان­های آنجا بنشینید و فقط یک برگــــر نوش جان کنید و راستی یکی از رقیبان دیرینـــــه و سر ســـخت مک دونالد،بــــرگر  کینگ است.

       

 

http://www.bk.com/en/us/index.html

 


 

Taco Bell

تاکوبـــــل، راه طولانی 10 ساله­‌ای را طی کرده است تا به این جایگاه خود رسیده است.

آنها از ابتکار پوشاندن دوریتــــــز(Doritos)  بر محصولات خود استفــــاده می­‌کنند.تاکوبل همه غذاهای خود را تنها با 5 ماده اصلی خود، به صورت عالی تهیه می­‌کند.

   

http://www.tacobell.com/

 


 

KFC

از نکات بد کــی اف ســـی این است که دائمــــا در حال تغییر منو خود برای جلــــب توجه مشتریان است، هرچند که در اصل تغییــــر خاصی در طعم محصولاتش داده نمی­‌شود،

اما در عرض،لایه دوبـــــل زیر آن به همراه سیب زمینـــــی سرخ شده، طعمی متفاوتی را در ذهن شما به جا می­‌گذارد.

   

www.kfc.com

 


 

SubWay

معروفیت آن فقط به دلیل قیمت­‌های بـــه صرفه­­­اش است، هر چند که ســـاب وی بدترین فست فود موجود نیست اما بدون شک دارای تنبــــل‌ترین وســــردترین کادر موجود است .به علاوه اینکه فقط از گوشـــــت بوقلمون، استفاده می­‌کند که به سفتـــــی لاستیک است وگاهی احساس می­‌کنید دندان­های شما توان مبارزه با این فست فود را ندارد.

     

www.subway.com


 

Jack in The Bax

سرویس 24 ساعتــــه، به اضافه داشتن منوی صبحانـــــــه در هر ساعتی باعث شده که جک طرفداران خودش را داشته باشد و بیشتر ســــاعات شلوغی متعادلی را داشته باشد،

البته دور از انتظار نیست که در آنجا آدم ‌های عجیب و غریب به دلیل ساعت­ کاری و منــــــوی غذایی آن نیز دیده شود. 

    


 

A&W Restaurants

این شبیه مکانیســـت که شما در حال رانندگی هستید و هرگز به فکر رفتن به آنجا نیستید،اما ناگهان بهترین همبرگــــــرهای موجود را در آنجا می­‌یابید وتا مدتی مشتری دائــــــــم آن خواهید شد.

   

 

www.awrestaurants.com

 

 

در حال حاضر 7 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند