موفقیت یک بازی فکری است

You are here:خانه»گروه مدیران رستوران

-> همه چیز در باره کافی شاپ ها

 

 

      غمگین ترین کافی شاپ جهان

این کافی شاپ مخصوص افراد غمگین و حزین است که می توانند با مراجعه به آن، وقت خود را صرف گریه کردن و به اصطلاح خالی کردن غم و غصه های خود کنند.

ورودی هر فرد به این کافی شاپ برای هر ساعت حدود شش دلار است. فضا و دکور کافی شاپ غم نیز به گونه ای طراحی و آماده شده که فرد مراجعه کننده را به گریه وا می دارد و به اصطلاح یاد بدبختی هایش می اندازد.

قابل ذکر است بر روی هر میز نیز دستمال کاغذی های مخصوص گریه کردن افراد نیز قرار داده شده که با عطر نعنا است. به گفته پزشکان بوی نعنا غم و اندوه را کم می کند.

به گفته رسانه های چینی این کافی شاپ توانسته در مدت زمان کوتاهی مشتریان زیادی را به خود جذب کند زیرا به دلیل مشکلات کاری زیاد در چین، تعداد افرادی که غم و غصه دارند، بسیار زیاد هستند.

 

 


 

کوچکترین کافی شاپ جهان

 

به تازگی در برلین، دختری خوش ذوق پیدا شده که در یک اتاقک چوبی سیار به فروش قهوه و کیک مشغول است و توانسته کوچکترین کافی شاپ جهان را به نام خود ثبت کند


امروزه رستوران و کافی شاپ، اولین انتخاب شهرنشینان برای سپری کردن ساعاتی بی دغدغه و بی مشغله است. همه ما تاکنون بارها و بارها به همراه خانواده و دوستانمان به این مراکز رفته ایم و خاطرات گوناگونی از انها داریم.

حالا نظرتات درباره یک کافی شاپ یک متری چیست؟ کافه ای که تنها یک نفر در آن جای می گیرد.

 

 

 


 

 

کافی شاپ با دیزاین متفاوت:

سبک پلکان محصور شده در قفس این مکان بسیارجالب است، کل وسایل این کافی شاپ به رنگ قهوه ای و مشکی است ونور پردازی بسیار ملایمی دارد. فضای گرم و قهوه مطبوع آن قابل توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

    

  

 


                                                                                         کافـــــه فاجـــــعه                                   

فرض کنید مشغول نوشیدن قهوه در یک کافی شاپ هستید و ناگهان زلزله ای رخ دهد. احتمالاً بیشتر مشتریان به سرعت میز خود را رها می­ کنند و به بیرون فرار می کنند. اما در یکی از کافی شاپ های معروف اسپانیا همیشه زلزله روی می دهد و مشتریان هم از آن استقبال می کنند!

کافه فاجعه (Disaster Café) یکی از منحصر به فرد ترین کافه های دنیا در شهر Lloret de Mar اسپانیا است. این رستوران بر روی سازه ای قابل تحرک ساخته شده که می تواند زلزله ای با قدرت 8/7 ریشتر را شبیه سازی کند. این تکان های شدید بدون اعلام قبلی روی می دهد و همین موجب هیجان بیشتر مشتریان می شود.

نکته جالب اینجا است که پیش خدمت های این کافه کلاه ایمنی و تجهیزات ایمنی دارند تا فضای سرزمینی فاجعه زده را هر چه بیشتر در ذهن مشتری جای دهند.

اگر می خواهید به این رستوران بروید، فراموش نکنید که نباید با لباس پلوخوری به آن بروید، زیرا هر لحظه ممکن است یک فنجان چای یا قهوه لباس نازنین شما را به کلی خراب کند!

 


 

 

مودبانه ترین کافی شاپ جهان

ادب نشانه شخصیت انسان است و همیشه افرادی که با ادب هستند از جایگاه خاصی در میان دیگران و البته جامعه برخوردار هستند. معمولا افراد باادب می توانند بهتر ارتباط برقرار کنند و زودتر هم به نتیجه دلخواه خود می رسند.

فرانسوی ها مردمانی هستند که اصلا به با ادب بودن یا رعایت نزاکت شهرت ندارند بلکه در میان آن ها افرادی نیز هستند که زبانی تند و ناخوشایند دارند. به همین دلیل دیدن یک تابلو یا مکانی تنها برای باادبان آن هم در فرانسه بسیار عجیب است.

کافه "ادب" که به تازگی در شهر ریویرا افتتاح شده است دارای قانونی بسیار عجیب است که مشتریان بی ادب را به چالش می کشاند. این کافی شاپ قانونی وضع کرده است که طبق آن افراد بی ادب باید هزینه بیشتری پرداخت کنند و به ازای هر کلمه زشت باید یک جریمه بپردازند.

این کافه همچنین قانون دیگری هم دارد که طبق آن به باادبان تخفیف ارائه می کند. اگر شما وارد این کافه شده و بگوید "یک قهوه" 10 دلار باید بپردازید، اگر بگویید "یک قهوه لطفا" 6 دلار هزینه شما می شود و اگر وارد کافه شده و بگویید"سلام، یک قهوه لطفا" تنها باید 2 دلار بپردازید.

 

 

 

 


 

سردترین کافی ­شاپ جهان

 

 کافی شاپ ها همیشه به عنوان محلی گرم و ساده در ذهن ها آورده می شود که دقایقی می توان در آنجا از هیاهوی خیابان رها بود ولی این روزها کافه ای در دبی همه این تفکرات تغییر داده است.
“کافه یخ” به تازگی در صحرای دبی باز شده است تا دقایقی مشتریانش بتوانند از گرمای وحشتناک این منطقه فرار کنند. در این کافی شاپ همه وسایل از یخ ساخته شده است و دمای هر بخش آن نزدیک به ۶ درجه زیر صفر است.

 

البته از آنجایی که ورود به این کافی شاپ بسیار گران است برای جذب مشتری از راه های مختلفی استفاده شده است. از جمله این راه ها می توان به ایجاد یک مکان اسکی مجازی، کافه یخی و … اشاره کرد، اینجا حتی بازی های مختلف نیز یخی هستند. در این کافی شاپ البته از پرده های برفی نیز استفاده شده است.
این کافی شاپ توسط طراحانی از  رومانی و روسیه ساخته شده است چرا که آن ها کار با یخ و برف را بهتر از هر کسی در دنیا بلد هستند. در این کافی شاپ مشتریان حتما باید با کاپشن و لباس های گرم وارد شوند چرا که در غیر این صورت سرما خواهند خورد.

 

 

 

در حال حاضر 11 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند