موفقیت یک بازی فکری است

You are here:خانه»گروه مدیران رستوران

-> مرکز تجارت جهانی دبی

 

Gulfood Manufacturing & Ingredients

9 - 11 November, 2014

18 تا 20 آبان 1393

 مرکز تجارت جهانی دبی

 

----------------------------------------------------------------------- 

 

فرصتی استثنایی و منحصر به فرد برای توسعه فروش در بازارهای رو به رشد خاورمیانه

افزایش جمعیت و بالاترین آمارهای سرمایه گذاری در صنایع غذایی و نیاز روزافزون به ماشین آلات و تکنولوژیهای تولید و بسته بندی

 

------------------------------------------

مجموعه ای از برترین تولیدکنندگان جهانی ماشین آلات پروسسینگ و بسته بندی مواد غذایی

مجموعه کامل و متنوع ترکیبات مواد اولیه غذایی از کشورهای مختلف

آشنایی با آخرین روشها و تکنولوژیهای تولید و بسته بندی   

تخصصی ترین رویداد بین المللی مواد اولیه در خاورمیانه

تامین کننده نیازهای تولید کنندگان و تهیه کنندگان صنایع غذایی

دعوت از کلیه بازدید کنندگان نمایشگاه گلفود از 152 کشور  

   حضور قدرتمند و يكپارچه شركتهای ايرانی در قالب یک مجموعه گروهی و

 ارائه ماشین آلات تولید و بسته بندی و همچنین مواد اولیه ارگانیک، حلال و  با کیفیت ایرانی   

توزیع کتابچه پاویون ایران در سطح نمایشگاه و میان بازدیدکنندگان  

--------------------------------------

10 میلیون توریست و 50 میلیون مسافر ترانزیت و ظرفیت افزایش سالیانه 2/13% مسافران ورودی به امارات، دبی را که 61% حجم تجارت کشورهای حاشیه خلیج فارس را در اختیار دارد، به عنوان دروازه ورود به بازارهای خاورمیانه و آفریقا به جهان معرفی نموده است.

بانک جهانی میزان تجارت یک تریلیون دلاری مواد غذایی و 3/2 میلیارد دلاری صنایع ماشین آلات پروسسینگ و بسته بندی را تا تاریخ 2030 در منطقه خاورمیانه و آفریقا پیش بینی نموده است. دبی به عنوان دروازه تجارت این منطقه به تنهایی نیاز 75% بازار ماشین آلات و مواد اولیه بسته بندی کل کشورهای حاشیه خلیج فارس و شمال آفریقا را پوشش می دهد.

سرمایه گذاریهای چند میلیون دلاری انجام شده در این منطقه بابت ساخت واحدهای تولیدی جدید، به روز نمودن تکنولوژی و توسعه واحدهای کوچک و متوسط، همگی زمینه لازم را برای توسعه تجارت شرکتهای تولید کننده ماشین آلات و مواد اولیه بسته بندی فراهم نموده است.

------------------------------------------------------

نمایشگاه تخصصی مواد اولیه، مصالح بسته بندی و ماشین آلات تولید و بسته بندی این امکان را برای تولیدکنندگان ایرانی فراهم می نماید تا با خریداران بزرگ منطقه خلیج فارس، آفریقای شمالی، کشورهای مشترک المنافع، عراق، افغانستان، پاکستان و هندوستان آشنا شوند.

بیش از 1200 شرکت از کشورهای مختلف با 20000 بازدید کنندگان و خریداران منطقه آشنا خواهند شد و آخرین تکنولوژی و تولیدات خود را عرضه خواهند نمود. بازدید کنندگان این رویداد همگی برنامه ریزی مدونی برای سرمایه گذاری و خرید ماشین آلات و مصالح بسته بندی دارند تا سطح کیفی و کمی تولیدات خود را رشد دهند.

------------------------------------------------------

 

این نمایشگاه توسط مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد و تعهد این سازمان با بیش از 25 سال تجربه، به ایجاد نوآوریهای مداوم در اجرای نمایشگاهی، باعث رشد سریع ارتباطات بازرگانی میان خریداران و فروشندگان و همچنین منجر به ایجاد همکاریهای مشترک میان شرکتهای بین المللی شده است که در نهایت رضایت شرکت کنندگان و بازدید کنندگان را به همراه داشته است.تیم اجرایی گلفود، اطلاعات، دانش و تجربه ارزشمند خود در صنعت غذا را با گنجینه مشتریان مهم و خریداران جدی منطقه درآمیخته تا حرفه ای ترین و قوی ترین فرصت را برای توسعه تجارت شرکت کنندگان فرهم نماید و بواسطه همین مدیریت است که هرساله بطور میانگین شاهد رشد 25 تا 30 درصدی قراردادهای منعقد شده در این نمایشگاه هستیم.

-----------------------------------------------------

 

شرکتهای ایرانی همواره به دلایل کیفیت متعادل، قیمت رقابتی و تداوم حضور در نمایشگاههای گلفود،همه ساله تعداد مشتریان بیشتری را نسبت به سال گذشته جذب نموده اند. جایگاه ماشین سازان ایران در نزد مشتریان منطقه، مابین چین و هند با کیفیت پایین و ازان قیمت و کشورهای اروپایی با تکنولوژی بالا و گران قیمت قرار دارد و به همین دلیل ماشین سازان ما مخاطبین خود را به خوبی شناخته اند.

کیفیت بازدیدکنندگان و جدی بودن خریداران و اطمینان ماشین سازان به مذاکرات فی مابین که نهایتاً منجر به قراردادهای آتی خواهد شد، همگیاز ویژگیهای منحصر به فرد نمایشگاههای گلفوداست.

www.gulfoodmanufacturing.com

 

در حال حاضر 10 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند